Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 2
levý
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: REFIMA s.r.o. - specialisté na investiční pozemky » Info » O společnosti

O společnosti

REFIMA s.r.o.

I v dnešním komplikovaném světě je mnoho činností, které člověk může zvládnout sám. Nicméně při spolupráci s profesionály dosáhne lepších výsledků s úsporou toho nejcennějšího - vlastního času.

Rádi bychom Vám touto cestou představili naši realitní kancelář REFIMA, působící v regionu 20 let. Za tuto dobu prošla určitým vývojem, má svoji historii a upevnila své postavení. Uvědomujeme si, že na trhu s realitami je veliká konkurence a tak neustále zdokonalujeme naši práci a také rozšiřujeme služby pro Vás.

Nabízíme Vám kompletní realitní servis a jistotu solidního jednání. Máme zkušenosti s prodejem i pronájmem bytů, rodinných domů, nájemních domů, kanceláří, obchodních, skladových prostor, komerčních i nekomerčních pozemků, brownfieldů a developerských projektů. V naší neveřejné databázi máme širokou nabídku komerčních i nekomerčních prostor a také databázi poptávajících klientů.

Pro majitele nemovitosti zajistíme ZDARMA odhad nemovitosti, právní servis, poradenství, reklamu na internetu, tištěnou inzerci, nabídku formou námi vytvořené prezentace a také následný prodej nebo pronájem nemovitosti. Výše provize za naše služby se pohybuje ve většině případů do 5% dle výše kupní ceny a je dána dohodou s prodávajícím. Více informací k našim službám a proviznímu řádu Vám ochotně sdělíme při osobní schůzce buď u nás v kanceláři, nebo na dohodnutém místě.

V případě, že naopak nemovitost sháníte, máme pro Vás též nabídku služeb. Připravíme pro Vás nabídkový list nemovitostí na daném trhu dle Vašich parametrů, případně analýzu konkrétní nemovitosti. Zajistíme pro Vás nabídku vhodného financování a poskytneme součinnost pro úspěšné a bezproblémové uzavření obchodu. V současné době se specializujeme zejména na výkup pozemků na investiční výstavbu. Kontaktujte nás prosím.

Máme pro Vás také nabídku spolupráce s naší kanceláří:.

Naše kancelář rozšiřuje svoji databázi tipařů nemovitostí vhodných k prodeji nebo pronájmu. To znamená, pokud máte ve svém okolí majitele nemovitosti, který uvažuje o prodeji nebo pronájmu své nemovitosti, kontaktujte naši kancelář. V případě, že majitel takové nemovitosti uzavře přes naši kancelář kupní/nájemní smlouvu s koncovým klientem, bude Vám jako tipaři vyplacena jednorázová provize až 10 000,- Kč dle výše provize inkasované naší kanceláří.